Арешт та затримання дітей та підлітків в системі Custody Records Великобританії

Матеріал з MyWiki
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Офіцери повинні враховувати вік дитини чи підлітка при вирішенні питання про те, чи повинні застосовуватись будь-які з статутних підстав для затримання згідно з Кодексом G. Вони повинні приділяти особливу увагу строкам тримання під вартою дітей та підлітків та забезпечити, щоб вони не були затримані на термін більший, ніж встановлений відповідно до пункту 1.1 Кодексу С. Офіцерам слід уникати тримання дітей протягом доби в поліцейських камерах, якщо це не є вкрай необхідним.

Інспектори, відповідальні за перевірку, та офіцери центрів тримання під вартою повинні забезпечувати чітке застосування положень PACE, щоб унеможливити випадки тримання дітей та підлітків під вартою в поліції більше, ніж потрібно, як до, так і після процедури висунення обвинувачення. Слід забезпечити дотримання розділу 38 (6) PACE, що передбачає наступне: Якщо офіцер центру тримання під вартою санкціонує тримання під вартою поліції арештованого неповнолітнього відповідно до підпункту вище, офіцер центру тримання під вартою має забезпечити, що затриманого неповнолітнього переведено до місцевої відомчої установи, окрім випадків, коли офіцер може підтвердити, що:

  • внаслідок обставин, вказаних в медичному свідоцтві, неможливо зробити такі дії щодо неповнолітнього;
  • у випадку, якщо затриману неповнолітню особу, яка досягла 12-річного віку, неможливо передати до місцевої відомчої установи, а тримання її в інших спеціальних навчально-виховних установах є небезпечним з огляду на можливість завдання серйозної шкоди іншим особам.