Затримані особи, котрі мають відповідальність щодо догляду за іншими особами

Матеріал з CustodyWiki
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Будь-яка особа, яка потрапляє під варту, може мати відповідальність щодо догляду за іншою особою. Рівень догляду може відрізнятися, і співробітники повинні знати про можливі наслідки затримання для кожної затриманої особи та її залежних осіб. Співробітники центрів тримання під вартою повинні запитувати затриманих осіб на предмет наявності відповідальності з догляду, яку вони можуть мати, під час процедури оформлення документів в центрі тримання під вартою. Вони повинні зареєструвати цю інформацію в журналі оцінки ризиків або в іншому відповідному місці в протоколі затримання. Якщо затримана особа визначається як така, яка має залежних осіб, стосовно яких потрібно вжити заходів, правоохоронці повинні без зволікання організувати альтернативну допомогу залежним особам. Чим довше затримані особи, які мають відповідальність з догляду, перебувають під вартою, тим сильніше вони можуть відчувати стурбованість. Співробітники мають проявляти ініціативу для вирішення таких питань. Краще вирішити це питання під час процедури оформлення документів за декілька хвилин, ніж вирішувати його потім, коли особа вже буде знаходитися у центрі тримання під вартою і на вирішення цього питання піде значно більше часу. Персонал повинен бути обережним при передачі затриманим особам оновленої інформації стосовно їх затримання. Затримані особи можуть не бажати ідентифікувати себе як осіб, які мають відповідальність з догляду, через стурбованість щодо свого арешту. У них може виникнути занепокоєння щодо того, яким чином ті особи, щодо яких вони мають відповідальність з догляду, або інші особи, пов'язані з ними, будуть сприймати їх затримання. Невизнання таких побоювань третіми особами збільшує стрес, пов'язаний із їх триманням під вартою. Навіть якщо не вдається вжити необхідних заходів, або спроби подолати занепокоєння є невдалими, все одно важливо вжити відповідних заходів. Наприклад, можна переконати батьків, що вони повинні бути звільнені від опіки над дитиною. Однак, якщо серйозність справи перешкоджає цьому, співробітники повинні визнати, що у затриманих існують занепокоєння, і витратити певний час на пояснення реакції поліції.

Формальна та неформальна відповідальність щодо догляду[ред. | ред. код]

Затримані особи можуть мати формальний або неформальний зв'язок із особами, щодо яких вони мають відповідальність з догляду. Затримані особи можуть мати відповідальність з догляду щодо будь-якої особи, незалежно від того, чи пов'язані вони родинними зв'язками, чи ні. Діти та молоді особи, які тримаються під вартою, можуть мати відповідальність з догляду за рідними братами/сестрами, батьками чи членами родини.

Неодноразове здійснення телефонних дзвінків[ред. | ред. код]

Затримана особа, можливо, захоче зробити декілька телефонних дзвінків, щоб організувати альтернативні заходи з догляду. Персонал повинен надавати сприяння таким дзвінкам за умови, що немає жодних слідчих перешкод для цього.

Телефонні дзвінки від членів родини або осіб, стосовно яких є відповідальність з догляду[ред. | ред. код]

Члени сім'ї або особи, щодо яких є відповідальність з догляду, можуть телефонувати до центру тримання під вартою для отримання інформації. Акт про поліцію та докази у кримінальних справах 1984 року (PACE) обмежує інформацію, яка може бути їм надана без попередньої згоди затриманої особи. Тому співробітники повинні досягти згоди із затриманим щодо таких дзвінків і повинні зареєструвати цю згоду в протоколі затримання.

Інформація від членів родини або осіб, щодо яких є відповідальність з догляду[ред. | ред. код]

Члени сім'ї або особи, щодо яких є відповідальність з догляду, можуть мати можливість надавати додаткову інформацію про оцінку ризиків затриманої особи, і співробітники повинні задати їм відповідні питання. Подібним чином, вони можуть надавати інформацію без сторонньої допомоги. У цих випадках дуже важливо, щоб персонал записував інформацію, яку вони надають, та відповідно вносив зміни до оцінки ризиків.

Злочини, в яких залучені інші члени сім'ї чи особи, щодо яких є відповідальність з догляду[ред. | ред. код]

Злочини, в яких обвинувачем виступає один член сім'ї проти іншого, можуть створити додатковий стрес для затриманого. Вони можуть мати сумніви щодо того, як їхня сім’я прийме їх після звільнення з-під варти, а також щодо того, яким чином це може вплинути на їхні взаємовідносини. Персонал повинен знати про ці додаткові ризики та розглянути їх при первинному та постійному оцінюванні ризиків. Батьки або опікуни, які беруть участь в обвинуваченні, не можуть діяти як законні представники.