Нагляд та конвоювання в системі Custody Records Великобританії

Матеріал з CustodyWiki
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Супровід затриманих в дорозі мають право здійснювати лише офіцери поліції та конвоїри, призначені у відповідності до статті 38 (співробітники поліції) чи статті 39 (співробітники, наймані за контрактом) Акту про реформу поліції 2002 року. Коли офіцер з нагляду передає затриманого під нагляд кого-небудь з вищезгаданих співробітників, обов’язок забезпечувати поводження із затриманим у відповідності до положень PACE і кодексів PACE також переходить до такого співробітника.

Додаткова інформація

Статті 38(1) і 39(2) Акту про поліцію та докази у кримінальних справах 1984 року (PACE).

Список 4 Акту про реформу поліції 2002 року

Призначення конвоїрів[ред. | ред. код]

Керівники поліцейських служб повинні забезпечити, щоб усі офіцери, які здійснюють конвой, відповідали необхідних вимогам, були підготовлені та мали компетенції для здійснення повноважень і обов’язків, які покладаються на них після призначення у відповідності до Списку 4 Акту про реформу поліції 2002 року. Офіцери, які здійснюють транспортування та конвоювання затриманих повинні мати відповідну підготовку у наданні першої допомоги.

Для отримання додаткової інформації стосовно повноваження конвоїрів щодо здійснення обшуку, див. розділ “Проведення обшуку при арешті”.

Служба тюремного конвоювання і тримання під вартою[ред. | ред. код]

Служба тюремного конвоювання і тримання під вартою (PECS) є частиною Національної служби нагляду за правопорушниками (NOMS) і була створена відповідно до домовленостей, прийнятих на виконання Акту про кримінальне правосуддя 1991 року. Служба тюремного конвоювання і тримання під вартою відповідає за управління контрактами, укладеними з представниками приватного сектору для супроводу ув’язнених при їх переміщенні між визначеними судами та поліцейськими дільницями після висунення обвинувачень, а також з в’язниць до судів. Також вона займається питанням перевезення ув’язнених між пенітенціарними установами.

У випадку, коли підрядники не можуть надати такі послуги (щодо осіб, яким було відмовлено у звільненні з-під варти із застосуванням запобіжного заходу після винесення обвинувачення у суді), відповідальність щодо забезпечення доставки затриманого до суду покладається на поліцію. Див. статтю 46 PACE. Поліцейські сили повинні мати плани дій у надзвичайних ситуаціях для вирішення таких питань.

Зміст
Попередня стаття Наступна стаття