Обмін інформацією та обов’язок щодо співпраці в системі Custody Records Великобританії

Матеріал з CustodyWiki
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Додаткова інформація Об'єднаємо зусилля для захисту дітей: керівництво щодо міжвідомчої роботи з охорони та сприяння добробуту дітей (березень 2015 р.) («Об'єднаємо зусилля») Захист дітей: спільні дії відповідно до Закону про дітей 2004 року

Закон про дітей 2004 року вимагає від місцевих органів внутрішніх справ та старших офіцерів співпрацювати в рамках механізмів поліпшення добробуту дітей у межах відповідних повноважень, пов'язаних з забезпеченням:

  • Фізичного та психічного здоров'я та емоційного самопочуття;
  • Захисту від завдання шкоди та зневаги;
  • Освіти, навчання та відпочинку;
  • Внеску, який вони зробили у суспільний розвиток;
  • Соціального та економічного добробуту.

Обов'язки поліції[ред. | ред. код]

Офіцер центру тримання під вартою повинен забезпечити, щоб про проблеми, пов'язані із затриманням дитини чи підлітка, було повідомлено відповідну установу. Обмін інформацією необхідний, коли дитину потрібно звільнити з-під варти в поліції, у випадку, коли:

  • Є побоювання щодо її добробуту в результаті оцінки ризиків або іншої доступної інформації;
  • Є ризик завдання шкоди дитині;
  • Така інформація може дозволити відповідним установам захистити добробут дитини.

Офіцери повинні передавати Групі з питань молодіжної злочинності (YOT) детальну інформацію про молодих осіб віком до 18 років, які звільняються з-під варти із застереженням, умовним застереженням або за рішенням громади.

Офіцери повинні звертатися до місцевих рад з забезпечення безпеки дітей (LSCBs) у відповідності з міжвідомчими процедурами захисту. Позитивною є практика, коли офіцери передають детальну інформацію щодо ВСІХ затриманих дітей та підлітків до YOT, щоб у разі необхідності забезпечити відповідну підтримку та втручання.

Команди, які працюють з неповнолітніми правопорушниками[ред. | ред. код]

До складу Групи з питань молодіжної злочинності (YOT) входять представники поліцейської служби та служби пробації, соціальних служб, служби охорони здоров'я, освіти, груп протидії алко- та наркозалежності, а також працівників з питань надання житла. Кожна така група має керівника, який відповідає за координацію роботи служб правового забезпечення молоді (підлітків). Учасники намагаються визначити конкретні причини вчинення правопорушення молодою особою, а також оцінити ризик, який становлять такі особи для інших осіб. Це дає змогу YOT створити відповідну програму для задоволення потреб молодої особи.

Місцеві органи з забезпечення безпеки дітей[ред. | ред. код]

Розділ 3 Керівних принципів «Спільна робота» стосується конкретно місцевих рад з забезпечення безпеки дітей. З метою ефективної діяльності місцеві ради потребують ефективних систем обміну інформацією. Закон про дітей 2004 року закликає установи розповсюджувати ранні повідомлення щодо безпеки та добробуту дітей та підлітків та вживати запобіжних заходів.