Переведення до камери в системі Custody Records Великобританії

Матеріал з CustodyWiki
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Переведення затриманих із одного місця до іншого супроводжується високим ризиком завдання їм тілесних ушкоджень. Тому переведень варто, за можливості, уникати. Якщо процедура переведення необхідна, вона повинна проводитись відповідно до Вступного керівництва з питань особистої безпеки 2012 року Асоціації керівників поліцейських служб (доступне у Програмі управління підготовкою для зареєстрованих користувачів).

Контроль над переведенням до камери[ред. | ред. код]

Офіцер із нагляду за затриманими повинен контролювати всі випадки переведення затриманих до інших камер, уникаючи безпосереднього фізичного залучення до цього процесу. Натомість, він має забезпечити достатню кількість співробітників для здійснення переведення. Якщо постала необхідність у негайному переведенні, чекати на долучення додаткових співробітників може бути недоцільно. Офіцер, який здійснює контроль над процесом переведення, відповідає за організацію та проведення цього процесу. Офіцер із питань безпеки, інші офіцери та залучені співробітники повинні слідкувати за будь-якими проявами неспокою або психологічної травми затриманого.

Планове переведення до камери[ред. | ред. код]

Для проведення попередньо запланованого переведення залучається спеціальна команда фахівців. Керівник такої команди відповідає за особливості процедури переведення й організацію роботи в команді. Проте офіцер із нагляду за затриманими зберігає відповідальність за добробут затриманого відповідно до статті 39 Акту про поліцію і докази у кримінальних справах (PACE).