Прибуття до поліцейської дільниці в системі Custody Records Великобританії

Матеріал з CustodyWiki
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця стаття стосується міжнародних практик у системі Custody Records.

Офіцер з нагляду має проінспектувати стан затриманих якомога швидше після їх прибуття до центру тримання під вартою. Визначення поліцейської дільниці регламентовано пунктом 2.1А Кодексу С PACE. Кожна затримана особа по прибуттю до поліцейської дільниці повинна бути доправлена в місце тримання під вартою і перебувати під наглядом у тимчасовій камері або іншому відповідному і безпечному місці до проведення процедури прийому у центр тримання під вартою. Поліцейські служби повинні встановити процедури щодо прибуття до місця тримання під вартою затриманих, які забезпечать постійний нагляд за ними та оцінку ризиків у випадку, якщо процедура їх огляду офіцером з нагляду затримується. За можливістю, затримані не має бути змушена очікувати своєї черги за межами поліцейської дільниці, перебуваючи у транспортному засобі. Відповідний контроль за дотриманням добробуту затриманої особи має першорядне значення у таких випадках.

Агресивні затримані[ред. | ред. код]

Співробітники, які перевозять до центру тримання під вартою затриманого, який проявляє схильність до агресії, мають повідомити офіцера з нагляду над затриманими про час свого прибуття. При будь-якій ситуації великого напливу затриманих, пріоритет має надаватись тим, що проявляють схильність до агресії, і тому вони мають бути доправлені до поліцейської дільниці якомога швидше. На час їх оформлення, інші особи мають бути виведені з місця, де проводиться прийом затриманих, щоб уникнути їх сутички або травмування з боку агресивного затриманого. Для отримання додаткової інформації див. статті 2 і 3 Акту про охорону здоров’я та безпеку на робочому місці 1974 року.

Вразливі затримані[ред. | ред. код]

Офіцери центру тримання під вартою та інші співробітники при проведенні процедури оформлення прийому мають відсортовувати осіб, які проявляють ознаки вразливості, та надавати їм пріоритет. За можливістю, офіцери мають повідомляти співробітників центру тримання під вартою про прибуття таких осіб.