Врахування релігійни та культурних потреб в системі Custody Records Великобританії

Матеріал з CustodyWiki
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Особі, яка знаходиться під вартою, слід дозволити будь-які засоби, які допоможуть та підтримуватимуть її протягом всього періоду тримання під вартою, паралельно із проведенням оцінки ризиків. Визначення конкретних потреб особи найкраще визначається щляхом прведення відповідного, ефективного та етичного опитування. Співробітники повинні записувати відповіді у протокол затримання особи та долучати його при будь-якому процесу передачі повноважень. Можливі випадки, коли вимоги щодо безпеки, наявні ресурси чи слідчий процес будуть створювати обмеження, що унеможливлюють умови для повного задоволення релігійних потреб затриманої особи. Офіцери та співробітники повинні пояснити затриманій особі причини неможливості задоволення їх потреб та зробити відповідний запис в протоколі затримання особи. Офіцери та співробітники ніколи не повинні робити припущення щодо релігї чи переконання, культури чи національності затриманої особи і повинні поважати рішення затриманої особи не розголошувати свою релігію чи переконання.

Додаткові умови в центрах тримання під вартою[ред. | ред. код]

Керівники центрів тримання під вартою повинні розглянути питання щодо надання окремого приміщення для використання його як кімнати для молитв/медитації або надання дозволу на офіційне відвідування затриманих осіб лідерами місцевих релігійних громад. Правоохоронці повинні забезпечити:

  • копії релігійних текстів;
  • спеціальні позначення щодо напрямку Мекки для затриманих осіб, котрі сповідують іслам (наприклад, компас або знак, розташований на східній стіні однієї чи декількох камер);
  • халяльну, кошерну, вегетаріанську та веганську їжу для затриманих.

Працівники центру тримання під вартою повинні максимально сприяти будь-яким обґрунтованим запитам затриманих, пов’язаних із віросповіданням.