Приміщення для тримання під вартою та камери в системі Custody Records Великобританії

Матеріал з CustodyWiki
Версія від 15:59, 14 березня 2020, створена Admin (обговорення | внесок) (Created page with "Нещодавно збудовані будівлі, як правило, побудовані за дизайном Lambeth, який є універсальним і при...")
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Нещодавно збудовані будівлі, як правило, побудовані за дизайном Lambeth, який є універсальним і придатним для дітей та підлітків, тоді як більш старі центри тримання під вартою є придатними лише для підлітків. Плани управління центрами тримання під вартою повинні чітко визначати приміщення, що використовуються для затримання дітей та підлітків. Для отримання додаткової інформації див. Розділ «Будівлі та споруди» або зверніться до Відділу технічних стандартів Адміністративного департаменту Міністерства внутрішніх справ, що знаходиться за адресою: 2 Marsham Street, Peel Building, 1-ий поверх, Лондон SW1P 4DF.

Після проведення розслідування з метою вивчення стосунків між дітьми, підлітками та поліцією, Міжпартійна парламентська група виробила низку рекомендацій. Рекомендація 16 зазначає, що: «Міністерство внутрішніх справ повинне забезпечити, щоб у всіх новостворених центрах тримання під вартою були окремі зони для дітей та підлітків. Усі правоохоронці повинні розглянути питання щодо виділення зон, які можуть бути використані як призначені для дітей та підлітків, в межах існуючих центрів тримання під вартою, навіть для короткочасного тримання під вартою».