Відповідність нормативно-правовим актам Великобританії

Матеріал з CustodyWiki
Версія від 23:35, 17 березня 2020, створена Admin (обговорення | внесок) (Created page with "Правоохоронці повинні виробити політику щодо мети застосування системи відеоспостереження та...")
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Правоохоронці повинні виробити політику щодо мети застосування системи відеоспостереження та задекларувати її в офіційних повідомленнях Комісару у справах інформації. Див. Розділи 17 та 18 Акту про захист даних 1998 року (DPA). У цьому документі має бути зазначено, чи повинна система відеоспостереження використовуватися для загального здійснення контролю за ефективністю роботи персоналу або для будь-яких інших цілей.

Збереження зображень[ред. | ред. код]

Відповідно до Розділу 5.2.5 Кодексу практики Комісара у справах інформації щодо камер спостереження та персональної інформації, правоохоронці не повинні зберігати зображення з систем відеоспостереження довше, ніж це необхідно для їхнього призначення. Контролери збору даних вирішують питання щодо необхідного терміну зберігання зображень в залежності від мети їх збору. Правоохоронці не повинні використовувати зображення з систем відеоспостереження для обходу процедур ідентифікації.